| Destinaţie | pentru oficiu |
| Numărul de uși | 1 |
| Forma | linear |
| Înălțime | 200 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Culoare carcasă | stejar Sonoma |
| Culoare fațadă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Material fațadă | LPAL |
| Design interior | sertare |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 684611167743, 684611172075 |









