Caracteristici generale
| Seria | Havana |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | frasin alb |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | frasin alb |
| Număr de saltare | 3 |
| Număr de uși | 1 |
| Lățime | 120 cm |
| Inălțime | 86 cm |
| Adâncime | 38.5 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 684611167897, 684611176998 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Fabrik Home Havana 3 + 1 Alb Frasin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.