Caracteristici generale
| Lățime | 150 cm |
| Inălțime | 215 cm |
| Adâncime | 59 cm |
| Numărul uși | 2 |
| Fasada | LPal+Oglinda |
| Culoare | stejar artizan/negru |
| Material carcasă | LPAL |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fadome |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu uşi glisante Fadome Molto ML150 Artisan/Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.