| Material | aluminiu |
| Tip | secțională |
| Numărul de secțiuni | 4 |
| Înălțime | 2070 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Zona încălzită | 15 m² |
| Conexiune | lateral |
| Putere | 1576 W |
| Presiune de lucru | 16 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 14 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Radiatori2000 |
| Cod EAN | 2009885023935 |








