| Tip de curățare | uscat |
| Putere aspirare | 150 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.76 l |
| Nivel de zgomot | 87 dB |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 210 min |
| Autonomie | 60 min |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duza combinată (perie + spații înguste) | da |
| Perie pentru mobila | da |
| Duze | duză cu rolă moale |
| Baterie inclus | da |
| Stație de încărcare | da |
| Suport de perete | da |
| Dimensiuni | 1266x250x256 mm |
| Greutate | 2.6 kg |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dyson |
| Cod EAN | 5025155088081 |









