| Tip de curățare | uscat , umed |
| Consum energetic maxim | 525 W |
| Putere aspirare | 150 W |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.76 l |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 210 min |
| Autonomie | 60 min |
| Perie turbo | da |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Pentru curățarea umedă | da |
| Baterie inclus | da |
| Baza cu cos de gunoi | da |
| Stație de încărcare | da |
| Suport de perete | da |
| Dimensiuni | 1238x249x242 mm |
| Greutate | 2.5 kg |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5 kg |
| Producător | Dyson |
| Cod EAN | 5025155134016 |









