| Consum energetic maxim | 2200 W |
| Putere aspirare | 650 W |
| Capacitate recipient | 3 litri |
| Colectare praf | container |
| Filtru de ieşire | HEPA 10 |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Lungime cablu | 6 m |
| Duze suplimentare | mini perie turbo , duză rotundă |
| Culoare | gri |
| Greutate | 7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |









