Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 120 W |
| Colectare praf | containere |
| Capacitate recipient | 0.6 l |
| Alimentare | țigară brichetă auto |
| Lungime cablu | 3 m |
| Spații înguste | da |
| Perie de praf | da |
| Dimensiuni | 354x116x135 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.98 kg |
| Producător | Konner&Sohnen |
| Cod EAN | 4260405366903 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână Konner&Sohnen KSVC20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.