Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat |
| Consum energetic maxim | 120 W |
| Colectare praf | containere |
| Capacitate recipient | 0.12 l |
| Control de putere | da |
| Puterea de aspirație | 5500 Pa |
| Alimentare | țigară brichetă auto ,
acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 240 min |
| Autonomie | 30 min |
| Lungime cablu | 5 m |
| Dimensiuni | 330x90x90 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680878505 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator de mână XO CZ001A Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.