Soba din fontă Invicta Altea, cu un design clasic, echipată acum cu tehnologie de ardere completă, asigură o încălzire excelentă și avantaje ecologice.
| Tip | pentru casă |
| Material | fontă |
| Putere | 12 kW |
| Volumul încăperii | 150 m³ |
| Tip de combustibil | lemne de foc |
| Lungimea lemnului | 500 mm |
| Diametrul cosului de fum | 150 mm |
| Timpul de funcționare | 8 o |
| Dimensiuni | 547х644х744 mm |
| Greutate | 133 kg |
| Țara de producție | Franța |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Invicta |









