Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1900 W |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametru alezaj | 25.4 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 105 mm |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 70 мм |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 105x330 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 230 mm |
| Greutatea | 25 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Holzmann |
| Cod EAN | 9120058376658 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierastrău pentru taieri inclina Holzmann KAP 305ECO sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.