Caracteristici generale
| Forma | în formă de D |
| Cantitatea într-un set | 1 |
| Material | duraluminiu |
| Greutate | 40 gr |
| Zăvor | Key Lock System |
| Culoare | albastru |
| Lungimea | 91 mm |
| Lățimea | 53 mm |
| Sarcina maximă pe axa transversală | 9 kN |
| Sarcina maximă cu zăvor închis | 24 kN |
| Sarcina maximă cu zăvor deschis | 9 kN |
| Deschidire maximă | 19 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Carabiniera Ocun Hawk Bent 04066 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.