Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 110 Bar |
| Debit transportat | 360 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 40 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Putere consumată | 1400 W |
| Răcirea cu aer | da |
| Filtru fin de apa | da |
| Sistemul Quick Connect | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Greutate fără accesorii | 6.6 kg |
| Dimensiuni | 246x280x586 mm |
| Accesorii | pistol ,
furtun de înaltă presiune ,
perie ,
duză turbo ,
duză universală ,
perie rotativă ,
agent de spumare |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278834320 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Karcher K 2 Power Control Car (1.673-608.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.