Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Presiune maximă | 105 Bar |
| Debit transportat | 408 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 3 m |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1400 W |
| Greutate fără accesorii | 5 kg |
| Dimensiuni | 280x255x440 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | JBM |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune JBM 53947 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.