Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate recipient | 15 l |
| Material carcasă | plastic |
| Tub | plastic |
| Lungime furtun | 1.8 m |
| Lungime cablu | 4 m |
| Accesorii | pentru spații înguste ,
universală |
| Dimensiuni | 349 x 328 x 430 mm |
| Greutate | 4.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.2 kg |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278874555 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator multifunctional Karcher WD 2 Plus V-12/4/18/C (1.628-009.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.