| Tensiunea de declanșare a electrodului | 6 V, 12 V, 24 V |
| Numărul de secțiuni pentru bancnote | 5 |
| Numărul de secțiuni pentru monede | 3 |
| Compatibilitate | cu toate casele de marcat |
| Dimensiuni | 300х208х97 mm |
| Greutatea brută | 2.12 kg |
| Producător | TSG |
| Cod EAN | 2009997371986 |



