Caracteristici generale
| Capacitate | 4.8 l |
| Diametru | 22 cm |
| Material carcasă | oțel |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Material de capac | sticlă |
| Mîniere din | inox |
| Tip de încălzire | universal |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.7 kg |
| Înălțimea | 14.5 cm |
| Culoarea | oţel inoxidabil |
| Fund stratificat | da |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Ambition Solar 4.8L (44471) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.