| Capacitate | 3.7 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | fontă |
| Tip de acoperire interioară | |
| Material de capac | fontă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 4.52 kg |
| Înălțimea | 10 cm |
| Culoarea | roşu |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
| Specificații suplimentare | 317x240x105 mm |
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369626832 |









