| Vârsta minimă | 1.5 ani |
| Greutate maxima a copilului | 50 kg |
| Formă | autoturismul |
| Numărul roți | 4 |
| Jucarie muzicala | da |
| Material | plastic |
| Culoare | rosu |
| Dimensiuni | 66,5x28,5x38,5 cm |
| Înălțimea scaunului | 22.5 cm |
| Greutate | 2.26 kg |
| Portbagaj | da |
| Garanție | 1 luni |
| Producător | Полесье |
| Cod EAN | 4810344084460 |









