Caracteristici generale
| Tip | neadministrate |
| Numărul total de porturi | 6 |
| Numărul de porturi RJ45 | 6 |
| Viteză maxima RJ-45 | 100 Mbps |
| Ieșiri PoE
?
| 4 |
| Putere pe ieșire PoE | 30 W |
| Putere PoE totală | 45 W |
| Uplink | 2 |
| Tip Uplink | Gigabit Ethernet |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3 ,
IEEE 802.3u ,
IEEE 802.3x ,
IEEE 802.3af ,
IEEE 802.3at |
| Tabel de adrese MAC | 2048 înregistrări |
| Rata de date | 10/100 Mb/s |
| Lățime de bandă internă | 1.2 Gb/sec |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Consum de energie | 45 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 160x90x35 mm |
| Înălţime | 0.55 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wi-Tek |
Specificațiile și imaginile produsului Switch Wi-Tek WK-PS206 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.