Caracteristici generale
| Tip | neadministrate |
| Numărul total de porturi | 6 |
| Numărul de porturi RJ45 | 5 |
| Viteză maxima RJ-45 | 1000 Mbps |
| Ieșiri PoE
?
| 5 |
| Putere pe ieșire PoE | 90 W |
| Putere PoE totală | 120 W |
| Uplink | 1 |
| Tip Uplink | SFP |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3 ,
IEEE 802.3u ,
IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3z ,
IEEE 802.3af ,
IEEE 802.3at ,
IEEE 802.3bt |
| Tabel de adrese MAC | 2048 înregistrări |
| Rata de date | 10/100/1000 Mb/s |
| Lățime de bandă internă | 12 Gb/sec |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Consum de energie | 125 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 197x144x35 mm |
| Înălţime | 0.83 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wi-Tek |
Specificațiile și imaginile produsului Switch Wi-Tek WI-PS306GF-UPS-15A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.