Caracteristici generale
| Tip | adapter |
| Capacitatea portului | 100 mbps |
| Tensiunea de ieșire | 12 W |
| Puterea | 24 W |
| Total porturi | 2 |
| Porturi RJ45 | 2 |
| Porturi PoE | 1 |
| Tipul puterii de intrare | PoE (48 V) |
| Gama de tensiune de intrare DC | 44-57 V |
| Interfata retea | 1x 10/100 |
| Protocoale Ethernet | IEEE 802.3af ,
IEEE 802.3at ,
IEEE 802.3i ,
IEEE 802.3u |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 20x26x205 mm |
| Greutate | 0.05 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wi-Tek |
Specificațiile și imaginile produsului Splitter PoE Wi-Tek WI-POE11S-48V sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.