| Lățime de bandă | 450 Mbps |
| Puterea emițătorului | 27 dBm |
| Amplificarea semnalul | 25 dBi |
| Viteza portului | 10/100/1000 Mbps |
| Frecvența muncii | 5.1-5.8 GHz |
| Dimensiunea RAM | 64 Mb |
| Dimensiunea memoriei încorporate | 8 Mb |
| CPU | Atheros MIPS 74Kc |
| Frecvența procesorului | 560 MHz |
| Intervalul de acțiune | 25 km |
| Standarde | 802.11ac |
| Consum de energie | 8 W |
| Dimensiuni | 420x420x230 mm |
| Greutate | 2.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ubiquiti |
| Cod EAN | 810354026720 |




