| Lățime de bandă | 450 Mbps |
| Puterea emițătorului | 24 dBm |
| Amplificarea semnalul | 29 dBi |
| Viteza portului | 10/100/1000 Mbps |
| Frecvența muncii | 5.1-5.8 GHz |
| Dimensiunea RAM | 128 Mb |
| Dimensiunea memoriei încorporate | 8 Mb |
| CPU | Atheros MIPS 74Kc |
| Frecvența procesorului | 720 MHz |
| Intervalul de acțiune | 30 km |
| Utilizare | afară |
| Consum de energie | 8 W |
| Dimensiuni | 386x620x620 mm |
| Greutate | 6.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ubiquiti |



