| Tipul de conexiune WAN | 10/100/1000/10000 Mbit/s Gigabit Ethernet |
| Numar de porturi LAN | 3 |
| Numărul de porturi SFP+ | 1 |
| PoE Porturi | 1 |
| Gama de frecvență | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Frecvența procesorului | 1500 MHz |
| Administrare | Web interface |
| Подержка протоколов | DHCP , IPv4 , IPv6 , VLAN (802.1Q) , QoS |
| Suport Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Rata de date | 10/100/1000/10000 Mbit/s |
| Viteza Wi-Fi | 10688 Mbps |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Cantitatea de memorie RAM | 3 GB |
| Consumul de energie | 26 W |
| Demensiuni | 110x110x184 mm |
| Вес | 1.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ubiquiti |
| Cod EAN | 810177160212 |
