Caracteristici generale
| Lățime de bandă | 100 Mbps |
| Puterea emițătorului | 25 dBm |
| Amplificarea semnalul | 23 dBi |
| Viteza portului | 10/100 Mbps |
| Frecvența muncii | 5.1-5.8 GHz |
| Dimensiunea RAM | 64 Mb |
| CPU | Atheros MIPS 74K |
| Intervalul de acțiune | 30 km |
| Utilizare | afară |
| Consum de energie | 4 W |
| Dimensiuni | 362x267x184 mm |
| Greutate | 0.75 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ubiquiti |
| Cod EAN | 810354022326 |
Specificațiile și imaginile produsului PowerBeam Ubiquiti LBE-M5-23 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.