| Tipul de conexiune WAN | 10/100/1000/10000 Mbit/s Gigabit Ethernet |
| Numar de porturi LAN | 1 |
| Porturi suplimentare | 1x USB Type-C |
| Gama de frecvență | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Frecvența procesorului | 1500 MHz |
| Administrare | Web interface |
| Подержка протоколов | DHCP , IPv4 , IPv6 , IPsec , OpenVPN , WireGuard , L2TP , PPTP |
| Suport Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Rata de date | 10/100/1000/10000 Mbit/s |
| Viteza Wi-Fi | 10688 Mbps |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Cantitatea de memorie RAM | 3 GB |
| Consumul de energie | 22 W |
| Demensiuni | 117x117x42.5 mm |
| Вес | 0.422 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.6 kg |
| Producător | Ubiquiti |
| Cod EAN | 810010074300 |
