| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 150 W |
| Putere sateliti | 2x75 W |
| Răspuns în frecvenţă | 30 - 22000 Hz |
| Telecomanda | fără fir |
| Intrare lineara | da |
| Invertor de fază | da |
| Reglarea frecvenței înalte | da |
| Ieşire căşti | da |
| Intrare optică digitală | da |
| Bluetooth | da |
| HDMI | 1 |
| Material carcasa | lemn |
| Numărul de difuzoare | 4 |
| Dimensiuni generale | 180x463x222 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 11.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022945 |









