| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 122 mm |
| Lăţime | 45 mm |
| Grosime | 17.3 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Teves |
| Marca auto | BMW |
| Număr OE | 1163395 , 2157591 , 2157592 , 34211163395 , 34212157591 , 34212157592 , 34216761281 , 6761281 |
| Producător | TEXTAR |









