| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 139.2 mm |
| Lăţime | 55.7 mm |
| Grosime | 17.5 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Akebano |
| Marca auto | Toyota |
| Număr OE | 0446502220 , 0446502240 , 0446502310 , 0446502400 , 0446502410 , 044650D200 , 044650R010 , 0446512610 , 0446542160 , 044654216079 , 0446542200 , 04465D8000 , 04465YZZDR |
| Producător | TEXTAR |









