| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 122.8 mm |
| Lăţime | 49.5 mm |
| Grosime | 15.6 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Akebano |
| Marca auto | Toyota |
| Număr OE | 044650W140 , 044650W141 , 044650W14100 , 0446547060 , 0446547070 , 0446547080 , 0446547090 , 0446547100 |
| Producător | TEXTAR |









