| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 70 mm, 60 mm |
| Lăţime | 131.9 mm |
| Grosime | 18.7 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Trw |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004204002 , 0004204102 , A0004204002 , A0004204102 , A0004202106 |
| Greutate | 1.84 kg |
| Producător | TEXTAR |









