| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 156.5 mm |
| Lăţime | 76 mm |
| Grosime | 19.6 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Teves |
| Marca auto | Chevrolet , General motors , Opel , Saturn , Vauxhall |
| Număr OE | AC694281D , 93305892 , 9195157 , 93176115 , 93176429 , 93179707 , 93179708 , 93181189 , 93186713 , 93189697 , 1605009 , 1605035 , 1605080 , 1605177 , 1605252 , 1605456 , 1605957 , 1605992 , 1605996 , 1605997 , 1605998 , 90544001 , 9192157 , 9195145 , 93181189 , 93192578 , 95514416 , 93191893 , 1605456 , 9195145 , 93192578 |
| Producător | TEXTAR |









