| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Lungime | 106.4 mm |
| Lăţime | 47.1 mm |
| Grosime | 17.3 mm |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Sistem de frânare | Trw |
| Marca auto | Buick , Chevrolet , General motors , Opel , Saab , Vauxhall |
| Număr OE | 22743021 , 16586609 , 22846361 , 22846359 , 22846363 , 13237765 , 13343450 , 13365958 , 1605103 , 1605130 , 1605367 , 542027 , 13237765 , 13343450 , 13365958 , 1605103 , 1605130 , 1605221 , 1605319 , 1605367 , 16586609 , 22846363 , 39021482 , 95515497 , 13237768 , 39021482 , 95515497 |
| Producător | TEXTAR |









