| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | față |
| Lungime | 116.6 mm |
| Lăţime | 63.7 mm |
| Grosime | 19 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Lucas |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 1694200320 , 1694200720 , 1694200920 , 1694201320 , 1694202020 , A1694200320 , A1694200720 , A1694200920 , A1694201320 , A1694202020 |
| Producător | TEXTAR |









