| Tip | mobil |
| Putere consumată | 1500 W |
| Numărul de cilindri | 1 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 230 l/min |
| Volum rezervor | 24 l |
| Alimentare | priza |
| Viteza de pompare | 2880 1/min |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Greutate | 21 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Demetra |
| Cod EAN | 2009997926155 |









