| Tip | mobil |
| Putere consumată | 2200 W |
| Numărul de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 360 l/min |
| Volum rezervor | 50 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 2 |
| Dimensiuni | 670x680x350 mm |
| Greutate | 40 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hoteche |
| Cod EAN | 6934097723112 |









