Caracteristici generale
| Tip | mobil |
| Putere consumată | 2800 W |
| Numărul de cilindri | 1 |
| Presiune maximă | 8 bar |
| Capacitate de compresie | 290 l/min |
| Volum rezervor | 50 l |
| Alimentare | priza |
| Număr de cilindri | 1 |
| Viteza de pompare | 1400 1/min |
| Nivel zgomot | 59 dB |
| Dimensiuni | 660x340x600 |
| Greutate | 23.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Powermat |
| Cod EAN | 5902565276836 |
Specificațiile și imaginile produsului Compresor Powermat PM-KO-50T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.