Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 3400 W |
| Putere nominală încălzire | 3420 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot maxim unitate interioara | 40 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 50 dB |
| Dimensiuni unitate exterioara | 712x459x276 mm |
| Greutate unitate exterioara | 22 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 777x250x201 mm |
| Greutate unitate interioara | 7.5 kg |
| Culoare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Dai-Ichi DHT24-12IVi+DHT24-12IVo sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.