Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Modul Wi-Fi | da |
| Putere nominală răcire | 7100 W |
| Putere nominală încălzire | 7800 W |
| Capacitate de răcire | 24000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 70 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 27 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 48 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 56 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 2030 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 2000 W |
| Coeficient EER | 3.5 |
| Coeficientul COP | 3.9 |
| Dimensiuni unitate exterioara | 958x660x402 mm |
| Greutate unitate exterioara | 41.5 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 1175x407x328 mm |
| Greutate unitate interioara | 15.5 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gree |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Gree GWH24AWEXF-K6DNA1A/I sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.