Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Modul Wi-Fi | da |
| Putere nominală răcire | 3200 W |
| Putere nominală încălzire | 3600 W |
| Capacitate de răcire | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 35 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 20 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 39 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 52 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 1060 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 940 W |
| Dimensiuni unitate exterioara | 700x245x544 mm |
| Greutate unitate exterioara | 22 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 705x265x193 mm |
| Greutate unitate interioara | 6.7 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoapp |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Hoapp HSZ-HX38VAW/HMZ-HX38VA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.