Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Modul Wi-Fi | da |
| UV lampă | da |
| Dezumidificarea aerului | da |
| Putere nominală răcire | 2637 W |
| Putere nominală încălzire | 2930 W |
| Capacitate de răcire | 9000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 25 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 19 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 37 dB |
| Zgomot unitate exterioara | 55 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 733 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 771 W |
| Dimensiuni unitate exterioara | 720x495x270 mm |
| Greutate unitate exterioara | 21 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 726x210x291 mm |
| Greutate unitate interioara | 8 kg |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Midea |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Midea MSAGAU-09HRFN8-QRD1GW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.