| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Ionizare | da |
| Modul Wi-Fi | da |
| Dezumidificarea aerului | da |
| Putere nominală răcire | 2500 W |
| Putere nominală încălzire | 3400 W |
| Capacitate de răcire | 9000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 25 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Clasa de eficienta energetica | A+++ |
| Zgomot minim unitate interioara | 19 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 39 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 510 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 700 W |
| Dimensiuni unitate exterioara | 780x289x542 mm |
| Greutate unitate exterioara | 27 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 870x229x295 mm |
| Greutate unitate interioara | 10 kg |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Panasonic |









