| Tip | contactor |
| Numărul de poli | 2 |
| Curent nominal | 63 А |
| Tip de rețea | curent alternativ |
| Tensiunea | 220 V |
| Frecvența rețelei | 50-60 Hz |
| Tensiunea nominală | 440 V |
| Montare | șina DIN |
| Marimea | 83х60х35.7 mm |
| Grad de protectie | 20 IP |
| Producător | Germania |
| Producător | Hager |
| Cod EAN | 3250612401116 |