Caracteristici generale
| Putere | 1 kW |
| Suprafața maximă de încălzire | 10 м² |
| Tip control | mecanic |
| Montare | de podea |
| Reglarea puterii | da |
| Clasa rezistența la apa | IP24 |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 405x480x95 mm |
| Greutate | 3.3 kg |
| Roți in set | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.2 kg |
| Producător | Electrolux |
| Cod EAN | 7381032431219 |
Specificațiile și imaginile produsului Convector electric Electrolux ECH/ECN-1000 M EEC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.