| Tip afumătoare | portabilă |
| Numărul de niveluri | 3 |
| Grosimea peretelui | 1.5 mm |
| Material afumătoare | inox |
| Forma de afumătoare | dreptunghiulară |
| Gril | da |
| Capac | da |
| Mânere de transport | da |
| Greutate | 15.11 kg |
| Dimensiuni | 30x50x30 cm |
| Specificații suplimentare | Are un suport de depozitare. |
| Producător | Kukmara |
| Cod EAN | 2009997954059 |





