| Tip | cutie de instalații electrice |
| Rezistență la foc | 750 °C |
| Grad de protecție | 55 IP |
| Material | plastic |
| Proiecta | pătrat |
| Culoare | gri |
| Cantitate în pachet | 1 buc |
| Tip de cablare | ascuns |
| Temperatura maximă de funcționare | 60 °С |
| Temperatura minimă de funcționare | - 25 °С |
| Tensiune maximă | 500 В |
| Dimensiuni totale | 70х70х40 мм |
| Producător | System Electric |
| Cod EAN | 2100000393374, 3606480343117 |






