| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX , XL-ATX , E-ATX , Mini-ATX , Micro-ATX |
| Compartimentul pentru sursa de alimentare de jos | nu |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 4 |
| Numar locase 3.5" interne | 1 |
| Numar locase sloturi extensii | 8 |
| CPU cooler înălțime | 190 mm |
| Lungimea adaptorului video | 495 mm |
| Material carcasa | ABS , oțel , sticlă |
| Locuri pentru ventilatoare | 10 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x140мм / 1x120мм / |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 3x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 3x120mm / 2x140mm |
| Locuri pentru fani pe lateral | 3x120mm/3x140mm |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Instalarea verticală a unei plăci video | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 484x326x532 mm |
| Greutate | 15.5 kg |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 17.7 kg |
| Producător | Be quiet! |
| Cod EAN | 4260052191750 |









