Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX ,
mATX ,
Mini-ATX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 175 mm |
| Lungimea adaptorului video | 430 mm |
| Material carcasa | metal ,
sticlă |
| Ventilatoare instalate | 2 |
| Locuri pentru ventilatoare | 9 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 3x140мм / 3x120мм / |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 3х120мм |
| Locuri pentru fani pe lateral | 2x120mm |
| Filtru de praf | da |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 235x493x460 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 11 kg |
| Producător | Cougar |
| Cod EAN | 4711649770082 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă Cougar CFV235 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.