Caracteristici generale
| Tip carcasă | Midi-Tower |
| Placi de baza | ATX ,
mATX ,
Mini-ITX |
| Sursă de alimentare în set | nu |
| Număr locase 2,5" | 2 |
| Numar locase 3.5" interne | 2 |
| Numar locase sloturi extensii | 7 |
| CPU cooler înălțime | 170 mm |
| Lungimea adaptorului video | 340 mm |
| Material carcasa | metal ,
sticlă |
| Ventilatoare instalate | 3 |
| Locuri pentru ventilatoare | 8 |
| Locuri pentru ventilatoare din spate | 1x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare din față | 3x120мм |
| Locuri pentru ventilatoare de sus | 2x120мм |
| Locuri pentru fani de jos (text) | 2х120мм |
| Tragere de cabluri închisă | da |
| Panou lateral cu fereastra | da |
| Tip de iluminare din spate | ARGB |
| Dimensiuni (WxHxD) | 421x460x210 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.3 kg |
| Producător | GameMax |
| Cod EAN | 6931858773232 |
Specificațiile și imaginile produsului Carcasă GameMax Diamond CP Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.